خرید و فروش اکانت بازی آنلاین

خرید و فروش اکانت بازی آنلاین

اکانت بازی های آنلاین در این روزها بازار خوبی دارد حتی بسیاری از کاربران از طریق خرید و فروش اکانت بازی آنلاین سود میکنند و به یک منبع درآمد خوب میرسند .

تعداد زیادی هم از این بازی ها منتشر شده است که به صورت انلاین میباشند و روی جیمیل یا ایمیل ذخیره میشوند و میتوان جیمیل را با قیمت مناسب فروخت .

از مهمترین بازی ها که در کل جهان رونق دارد خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز میباشد . این بازی به صورتی است که شما رهبر یک دهکده شده و آن را ارتقا میدهید و پیشرفت شما در بازی روی جیمیل ذخیره ممیشود . بنابرمقدار ارتقای بازی میتوانید قیمت مختلفی بر روی اکانت بذارید . البته این قیمت ها توسط مدیر سایتای فروشگاه انجام میشود و برای تخمین قیمت اکانتتون به اونا مراجعه کنید . این بازی دارای یک کلن میباشد که رهبری چندین نفر را بر عهده میگیرید و سطح کلن نیز متفاوت است و با برد در جنگ های گروهی سطح کلن بالا میرود.

کلن ها نیز مثل اکانت کلش قیمت های متفاوتی دارند و با افزایش سطح آنها قیمت نیز بالا میرود . به عنوان مثلا کلن سطح 10 به قیمت 100 هزار فروش میرود و کلن سطح 20 به قیمت1تا2 میلیون یا بیشتر فروش میرود .

از دیگر بازی هایی که خرید و فروش زیادی دارد خرید و فروش اکانت کلش رویال میباشد . این بازی نیز شبیه به کلش اف کلنز است و هردو محصول یک شرکت میباشند ولی این بازی در سبک کارت است و باید با افزایش سطح اکانت کارت های مختلف رو باز کنید . این بازی تا لول 13 بالا میرود و تا رسیدن به این مرحله زمان زیادی لازم است بنابراین کاربران با خرید و فروش اکانتای این بازی در زمان صرفه جویی میکنند .

سایر بازی هایی که در سایتهای فروشگاه اکانت بازی های انلاین خرید و فروش میشوند خرید پابجی موبایل ، کال آف دیوتی موبایل ، براول استارز و ساکر استارز میباشد .

در کل اعتماد و امنیت در این گونه معاملات حرف اول را میزند و باید اکانت خود را در فروشگاه معتبری بفروشید و به صورت مستقیم با شخصی دیگر معامله نکنید .

این فروشگاه ها به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده عمل میکنند و اکانت را از فروشنده گرفته و تحویل خریدار میدهند و هزینه اکانت را از خریدار گرفته و به فروشنده میدهند .

از فروشگاه های معتبر در این زمینه میتوان به نوین کلش اشاره کرد که قبلا با اسم سوپرکلش شناخته میشد . این وبسایت دارای نماد اعتماد زرین پال که بزرگترین و معتبرترین درگاه ایرانی است میباشد و با خیال راحت میتوانید دراین سایت به خرید و فروش بپردازید .

آدرس این سایت NOVINCLASH.COMمیباشد

کانال تلگرامی این وبسایت : @novinclash

خرید و فروش اکانت بازی آنلاین
خرید و فروش اکانت بازی آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.